| katekate a întrebat:

Hey TPU... Dati-mi si mie niste melodii triste cat mai multesad Merci funda

9 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Nop, eu nu o sa fac asta. Deduc ca ai o stare proasta iar melodiile triste nu te ajuta la nimic, iti inrautatesc starea. Tu asta vrei? Sa fii mai rau? Asculta muzica vesela care sa te faca sa treci peste toate.

| katekate explică (pentru IsabelaIssa):

Da am o stare proasta iar melodiile triste ma fac sa ma gandesc la frumoasele amintiri

| IsabelaIssa a răspuns (pentru katekate):

Cand ai o stare proasta nu trebuie sa devii melancolica. Asculta muzica de club, care sa iti dea chef de viata. Muzica poate devenii un bun medicament al sufletului, trebuie doar sa stii de care sa "iei".

| IsabelaIssa a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=tPRHEqfm1JY asculta asta! Sigur are vreun efect pozitiv :*

| Wrecked a răspuns:

Dead by april
bullet for my valentine
in this moment
disturbed
sunt trupele pe care le ascult eu cand sunt trist

| Claudiiiaa a răspuns:

She's wolf ( david guetta)
try (pink)
paradise (coldplay)

asculta-le, crede-ma sunt destul de triste

| EvelinEve a răspuns:

I will be right here waiting for you -Richard Marx
O fata ca ea -Electric love story-new version.
Listen to your heart -
Christina Perri Feat Steve Kazee - A Thousand Years.

| Covy a răspuns:

You and i (zeds dead & omar linx)
Gun's n roses this i love
the rasmus - sail away
s.o.a.d - lonely day
greenday - boulevard of broken dreams
sugarcult - counting stars
stone sour - through glass
3 doors down - when i'm gone
3 doors down - here without you

| Deeeeeu a răspuns:

Delia -aproape de tine