| Te0DoRa a întrebat:

dati-mi si mie niste sfaturi, deci ce ar trebui sa fac ca sa slabesc la abdomen si un pic la picioare... FUNDA

Răspuns Câştigător
| IliadisJunior a răspuns:

Salut, apucate de sala, sau daca nu iti permiti fa acasa abdomene, abdomene normale, laterale sau mini abdomene, ajuta la dezvoltarea patratelelor superioare. Incearca sa alergi seara cate zile la rand, acolo cati poti, macar 500 M parerea mea, sa iti faci unpic de rezistenta si muschi.Si tot pentru mushcii la picioare ma genoflexiuni, sau genoflexiuni cu o haltera pe umeri, sau cu un partener in spate happy! Pentru brate, ai nevoie de niste gantere, sau serios umple niste sticle mai mari de 5 L si fa cu alea laughing. Nu bea apa imediat dupa ce alergi, asteapta 5 min sa te lintesti si dupa bea,.E riscul sa iti intre apa la plamani daca bei apa rece cand esti infierbandat happy

1 răspuns:
| minaj a răspuns:

Awwww awww awwww... greu dar daca ai motivatie pin o dieta sanatoasa plus mersul la sala vei ajunge unde ti-ai propus! :*