| pastilutsalooz a întrebat:

dati si mie niste status pentru persoana iubita mai genialee

Răspuns Câştigător
| iKaede a răspuns:

Stau pe scaun ma gandesc pe cine sa mai iubesc. dar cu gandu' tot la tine s-a rupt scaunu' cu mine...

Esti totul pentru mine. Ai aparut in viata mea pe neasteptate, m-am indragostit de tine pe neasteptate. A meritat!

Tu esti umbrela mea atunci când începe sa tune. Si daca vrei sa ma omori, macar fa-o cu pasiune...
Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine.

As vrea sa poti sa te vezi prin ochii mei. Numai asa ti-ai da seama ce mult insemni pentru mine!

Gandeste-te la cel mai dulce lucru, inmulteste-l cu infinit, aduna o eternitate si vei stii cat imi lipsesti.
Exista 4 etape catre fericire : 1.eu 2. tu 3.inimile noastre 4.noi doi impreuna.

Daca as amaneta un gram din dragostea mea pentru tine, ti-as cumpara lumea intreaga si inca ceva…

Credeam ca viata este nedreapta cu mine si mi-a dat multe motive ca sa o urasc. Dar acum cum as putea uri viata asta minunata care mi te-a dat pe tine?

Cuvintele nu imi ajung, asa ca inchide-ti ochii, apropie-te de ecranul telefonului… saruta-l, eu sunt de partea cealalta si te sarut… atat de mult te iubesc.

De Ziua indragostitilor vreau sa-ti spun ca dragostea adevarata nu are final fericit… pentru ca pur si simplu nu are final!

Nu mai am nevoie de concediu pentru ca tu esti vacanta mea si cu gandul la tine calatoresc prin cele mai ascunse locuri… pe care doar iubindu-te le pot descoperi.
Nu stiu cum suna dar…Fericirea mea consta in a fi impreuna!
Fara tine e ca si cum nu mai sunt eu
Inima mea este ca un templu. Intri, te rogi si daca meriti ramai. Tu nici nu ai intrat, nici nu te-ai rugat si totusi ai ramas… oare de ce? "
" Spune-mi unde esti, sa stiu unde sa caut! Spune-mi ce visezi, sa stiu ce sa iti dau! Spune-mi pe cine doresti, sa stiu cine trebuie sa fiu! Spune-mi ca ma iubesti! "

Te iubesc si te v-oi iubii mereu, esti sufletul din mine, esti viata mea si sper ca mereu sa fie asa…… "

" Aseara am visat trei stele…numai una era mai stralucitoare ca celalalte…una erai tu, alta eram eu, iar ultima era cea mai stralucitoare… dragostea ce ne unea…. "

" Nimic nu e mai frumos decat IUBIREA …iar iubirea e mai presusus de orice! "

" I loved you once, I love you still, Always had and always will… "

In lumea mea care e o mare intrebare tu esti raspunsu fara ezitare….te stiu din cartile de basme si povesti….cat de tandru esti……prin felu in care iubesti stii ca ma innebunesti… "

" Oricate necazuri atrag la mine, peste toate trec daca te am pe tine.Tu esti viata mea.Langa tine uit de necazurile toate.Tu imi dai putere sa merg mai departe!
Sper ca te'am ajutat