| anonim_4396 a întrebat:

dau funda, nu stiu ce se intampla cu mine, in ultimul timp sunt total aerian, nu mai stiu sa vorbesc, nu mai am subiecte de vorba. Pur si simplu cand incerc sa vorbesc cu cineva stau sa ma gandesc muult... pana cand sa zic ceva. Si sunt total dezorientat. Nu gandesc rapid, fotbal nu prea mai pot sa joc ca nu sunt pe faza, cand stau in poarta mai stau intr-o parte. Ne-a pus niste jaloane ca porti si eu nici macar nu stateam intre jaloane, stateam pe langa tuse care si aia tot din jaloane e facuta, numai ca sunt mai mici. Ce pot face? Nu eram inainte asa. Si ma fac de rusine de multe ori. Si rad toti de mine...

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Incearca sa te auto-incurajezi, o poate o sa te ajute.

| micutu25 a răspuns:

Sallut! Sfatul meu este sa mergi la un psiholog te va ajuta. Incearca si u sa discuti cu ai tai si te vor ajuta si ei. Bafta