| TequilaAdam a întrebat:

Hey TPU!
De cand ma stiu sunt slaba, insa vreau sa schimb asta.Am 11 ani si am doar 33, 4 kg. sad
CUM SA MA INGRAAS?

6 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Întrebările astea " Cum să mă îngraş? " sunt întrebări capcană, sau cum?

Mănânci, logic. Rupi, bagi în tine până explodezi.

Cadou :

http://i.imgur.com/OeCb03g.jpg

Sper să te ajute. -.-

| TequilaAdam explică (pentru Furculingură):

MANANC DE RUP.Bag in mine mereu si nimic...

Răspuns utilizator avertizat
| Ceriik a răspuns:

Eu doresc sa slabesc... trebuie sa faci cea ce nu fac eu adica :
mananca mai mult, mananca de la fast food, pizza, mananca foarte mult lays (cipsurile acelea ce le mananca toti copii si care produc ingrasare ), fa mai putin sport, ai grija sa nu scapi problema de sub control daca te vei ingrasa prea mul este mai greu sa slabesti! ai grija mare! si sincer nu stiu de ce unii vor sa se ingrase cand altii vor sa slabeasca minim 10 kg cum sunt eu! marog...

| StroMb a răspuns:

Sa nu faci greseala asta, sa mananci pana numai poti este o mare GRESEALA, esti mica inca poti pune pe tine in timp, pentru a mai pune ceva pe tine e nevoie sa mananci regulat dimineata la pranz si seara, ca un supliment poti lua o gustare pe la 11-12 noaptea, este bine sa te apuci si de un sport un sport frumos care sa te dezvolte cat mai armonios ar fi voleiu si inotu toate cele bune happy

| andreyyy1333 a răspuns:

Ai nevoie sa maninci calori si grasimi, care se gasesc in carne.succes.