| madalinutza1876 a întrebat:

De cateva zile imi place de un baiat e un prieten destul de vechi dar destul de dragut, carismatic si toate cele...Intrebarea e daca el ma place? Sau cum pot stii daca ma place? Multi dintre pritenii nostri vor sa ne cupleze, mai ales my BFF! eL imi face cu ochiul, vorbeste frumos cu mine dar nu stiu ce sa fac si in plus acum un an m-a placut.
Ce sa fac?
DAU FUNDITA tongue

2 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Pai daca spui ca acum un an te-a placut, e posibil sa ii mai placa si acum de tine happy Il poti intreba direct pe el, mai ales ca sunteti prieteni buni.

| Mikutza98 a răspuns:

Daca acum un an te-a placut inseamna ca si acum te place.
Ai 3 solutii:
1.Ai spus ca prietenii tau vor sa te cupleze cu el. Deci lasa totul in seama lor, bine va mai trebui sa faci si tu cite ceve asa ca uite la solutiile 2 si 3.
2. Nu-i spui nimic. Pur si simplu il privesti, zimbeste-i, privestel exact in ochi.
3. Poti sa-i spui in fata.