| Yoyolovesblue a întrebat:

De ce nu-mi pot schimba numele de facebook?! Dupa ce scriu numele si introduc parola imi da Your name change request has been rejected by our automated approval system! Si nu mi-am mai schimbat numele decat odata dar prietenii mei si-l schimba si zilnic daca vor!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am incercat de o gramada de ori dar numele de la facebook nu merge cu inimioare ( :X :* happy ) sau din astea si nici cu "sexy" "sweet"etc ...Succeess!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista doua motive:
1)nu merge cu semne speciale(*,:-): )
2)Probabil nu ti-l mai poti schimba, dar incearca si maine.