| Elena1994 a întrebat:

de ce nu pot sa trimit mesaje altui utilizator?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Pentru ca esti Junior, trebuie sa devii utilizator Senior ca sa poti trimite mesaje.
Devii Membru senior devii atunci când ai 100 de raspunsuri si minimum 10 zile de la data înregistrarii.
Alte informatii utile gasesti aici http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde cum are setat profilul cel căruia dorești să trimiți un mesaj, la "Editare profil" -> "Vreau să primesc mesaje de la:". Sunt 4 opțiuni în total: "Toţi membrii TPU", "Toţi membrii seniori TPU", "Prietenii mei de pe TPU" şi "Nici o persoană".
Poți să-l rogi public (la o întrebare de-a lui) să-și schimbe setările.
Succes.