| vegasvegas a întrebat:

Hey,TPU,de ceva vreme, ma tot uit numai la ora fixa,mai mereu, chiar si de 5, 6 ori pe zi. Asta se intampla de vreo 1luna 2. Recunosc imi place foarte mult de o fata, dar nu ma gandesc la ea in timpul ala.Devine foarte stresant la un moment dat, sa te uiti numai la ora fixa. Oare fata care imi place se gandeste la mine. Vreau sa mentionez ca, am iesit cu ea la suc etc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma? nu fi bleg.ca in mod inconstient urmaresti ceasul fiindca crezi ca ai gasit marea iubire.stai bland si lasa timpul sa treaca nu mai fi obsedat de ceas, fiindca daca e ceasul rau, e nasol adica naspa cum ziceti voi.nu insamna nimic, dar nimic faptul ca ora e fixa.asa trebuie sa fie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am avut noroc ca m-am uitat la raspunsul tau ca si eu aveam aceeasi problema laughing

11 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Ce treaba are ora cu fata? happy Tu sigur o iubesti. tongue

| BlackRaven45 a răspuns:

Stai..Nu-mi spune că chiar crezi superstiţile astea cu ceasul laughing Eşti prea obsedat de ceas. Adică urmăreşti ceasul în mod inconştient şi din aia prinzi ore fixe. Nu mai fi atât de încordat şi mai relaxează-te un pic.winking

| andrei690 a răspuns:

Frate lasa fetele ca sunt nasoale si proaste... Asculta ma pe mine ca stiu ce vorbesc! De curiozitate... Ai 14 15 ani da?

| vegasvegas explică (pentru andrei690):

Frate,am 18, si wtf? de ce sunt nasoale si proaste?

| andrei690 a răspuns:

Ai 18 ani dar parca ai fi un baiat de 14 15 laughing. Dar nu e nimic...mai sunt si alti... ca tine: Important e sa te trezesti!

| RaduDavid a răspuns:

Nu te lua dupa coincindentele ceasului. Poate ai ceva sanse, incearca, spune-i ceva dragut vorbeste cu ea cateva zile...
Funda?

| CookieStar a răspuns:

Nu te lua după superstiții. Ai șanse cu fata, întreab-o dacă te place mai mult decât pe un "simplu prieten și nimic mai mult".

| Denissaaa123 a răspuns:

Nu te prea inteleg cu ceasul. Nu e cazul sa te uiti la el mereu. Pai incearca sa descoperi daca acea fata te place happy :3

| DKFEVER a răspuns:

Nu are nici o legatura, daca te iubeste te iubeste, sansele ca iubirea sa fie reprezentata de un ceas sunt de 0%( funda?

| MurciaMurcia79 a răspuns:

Eu cred ca tu te gandesti la fata aceea si intr-o zi te-ai uitat de mai mult ori la ore fixe si crezi in superstitia aia ca daca te uiti la ceas cand e fix inseamna ca cineva te iubeste! Pur si simplu te-ai uitat intr-o zi cand era ora fixa si ai zis ca fata de care iti place te iubeste! Si de atunci sub inconstientul tau te gandesti mereu cat e ceasul ca sa te uiti la ore fixe petru a putea spune ca fata de care iti place te place! Nu stiu exact daca intelegi ce vreau sa spun dar sper sa intelegi! Adica, nu este asa complicat...mai pe scurt: Nu inseamna nimic! Superstitie inseamna oarecum ca NU EXISTA! Dar succes cu fata aia! happywinking