| LalLyBoOmD a întrebat:

Deci am o colega in clasa asa de rea, enervanta si mai ales fitoasa si ma enerveaza la culme cu fitele si replicile ei de pitipoanca! Vreau sa ma razbun pe ea, sa-i fac farse si sa o infrunt ca nu mai pot ma enerveaza din prima secunda in care deschide gura! Daca ati fi in locul meu cred ca ati fi explodat! laughing Va rog ajutati-ma big grin! Va dau fundita + voturi! happy

4 răspunsuri:
| LalLyBoOmD explică:

Stiu ca trebuie sa nu ma cobor la nivelul ei ...si cate de asta dar nu-mi tineti morala ca vreau sa ma razbun laughing m-am saturat de ea si nu vreau sa ma dau ca-s mai desteapta cand ceilalti rad de mine! Vreau sa-i raspund cu aceeasi moneda ~!~

| Mwhahahaa a răspuns:

Nu te pune la mintea prostului. happy
Trateaza cu indiferenta, asta doare cel mai tare. :* take care

| noi3 a răspuns:

Hei, nu te cobori la nivelul ei.
ramai calma si da-i replici inteligente.

| GoguLoV3lipitoOarea a răspuns:

Pai,pe mine cand ma supara o fata o *beep* pana se satura de nesimtire.Fa si tu la fel.Fu-te-o! Succes!