| Iuliana_5129 a întrebat:

din noul ajutorul vostru! Dati-mi va rog si mie niste adrese de youtube cu figuri de dans frumoase. Pentru ca plec Duminiaca viitoare la disko pentru prima data si as vreau sa agat un baiat de care imi place! Va rogg muulllttttt! FUNDA+vot!

Răspuns Câştigător
| Andreiy0505 a răspuns:

Deci uite, big grin parerea mea e ca nu trebuie sa inveti nimic de pe net pentru ca sunt dansuri grele si nu le prinzi, si eu am trcut prin experienta aia si crede-ma nu mi-a fost de folos " exercitile de acasa" tot ce trebuie sa faci e sa fi tuh insati si sa te misti pe ritm, si sa fi cat mai orginala orce baiat va aprecia asta ...sincer baietilor le place mult cand dau fetele din fund( scuze expresia) laughing) big grin. Distractie placuta la diko tongue