| Flory_9956 a întrebat:

Dupa cum cred ca stiti, in prima saptamana din Aprilie, si anume 2-6 aprilie se organizeaza programul "O Scoala Altfel" .Impreuna cu clasa voi face o excursie de 2 zile in Sibiulove struck...
Puteti sa'mi dati niste sfaturi in legatura cu ce sa'mi pun in bagaj?batting eyelashes
Fundita :*

2 răspunsuri:
| Yukki a răspuns:

Pai. 1 iti pui lenjerie intima si pijamale
2.Pantaloni, cate perechi crezi ca ai nevoie, si bluze la fel. Eventual ia-ti si 1-2 tricouri in caz ca va fi cald, sa nu stai cu bluze pe tine. Un hanorac.O geaca, Incaltaminte.
3.Sapun, sampon, pasta de dinti( daca vrei) si 1 prosop de maini si 1 de baie.
3. evenutual daca vrei jocuri sau laptop sau alte electronice ( nu te gandii la aparatul de prajit paine sau la televizor) glumesc!

| xLollipoP a răspuns:

Da ...Deoarece si eu anul trecut am fost tot in perioada aceea...