| RoRoxana a întrebat:

Hey TPU!
E adevarata chestia ca s-au schimbat zodiile? Eu eram capricorn :X[ o zodie ff buna] si acum sunt sagetator angry. Am vazut ca a aratat si la ProTv si peste tot scrie pe internet. E adevarat sau e doar o inventie? Voi ce credeti?

Funda love struck

Răspuns Câştigător
| Fαntαsy a răspuns:

Heii`!
cred ca e valabil pentru cei care se vor naste de acum in colo rolling eyes

. oricum nimeni nu va accepta sa-si schimbe zodiahee hee. si eu sunt tot capricorn, si tot sagetator as fi.

(cred ca e o prostie sa se introduca a13a zodie din moment ce anul are 12 luni, plus ca sagetatorul dureaza numai 6 zile, daca ar fi asa. rolling eyes )

8 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Nu au rămas la fel.

T.

| CooL_2937 a răspuns:

Si eu sunt capricoarna si imi place foarte mult big grin,eu nu am auzit de chestia asta si nici nu vreau sa-mi schimb zodia, asa ca nu cred! Poate fi adevarat dar, daca nu vrei sa crezi ceva nu o faci!happy pupici mai vorbim

| timewaster a răspuns:

Fiecare zodie are caracteristicile ei. Vezi unde intri si aia ii zodia ta.

mussic14 pentru mai multe detalii

| evelynne a răspuns:

Am vazut si eu, dar este o adevarata prostie. Nu au cum sa schimbe zodiile asa dintr-o data. E ceva de trecere, ca oricum nu ar tine.

| Ruxy_3928 a răspuns:

Las ca e bine ca esti sagetetor ca mine laughing

da stai u lin ca is numa baliverne

iar ascultzi tot ce auzi laughing?

| JustForLove a răspuns:

Cum dracu sa se schimbe zodiile? acum sunt fecioare acum sunt taur... este imposibil sa se schimbe... deci nu are cum. sper ca te-am ajutat

| EnderGirl a răspuns:

Pai eu nu stiu dar eu as cam vrea sa se schimbe ca m-am saturat sa fiu berbec. Vreau sa fiu peste dar cred ca e o inventive.

| bianca_2257 a răspuns:

E doar o inventie stai calma