| Iulya1935 a întrebat:

E un baiat in clasa de care imi place si i-am si spus asta dar el nu simte acelasi lucru. Cred ca lui ii place de prietena mea dar nu vrea sa o recunoasca. Cum as putea face sa ma placa?

2 răspunsuri:
| Cσcσ a răspuns:

Mai,daca el nu te place, eu zic s-o lasi asa, sa fie fericit cu amica ta.Niciun baiat n-o sa te placa daca ii arati ca il placi.Nici noua fetelor, nu ne place cand un baiat insista si se tine mereu dupa noi, nu?
Eu zic sa-l lasi in pace, daca te-ar placea si daca ar vrea o relatie cu tine ar veni si singur.
Pa!

| hypentakill a răspuns:

Sa il ingnori