| anonim_4396 a întrebat:

E vorba de un baiat din alta clasa care pe 1 ianuarie parca mi-a trimis cerere de prietenie, i-am acceptat-o si dupa cateva ore s-a bagat in vorba cu mine. Nici nu pot sa zic ca a fost o conversatie, a fost doar:
el :Buna, nu cred ca ne cunoastem, dar poate vom avea ocazia
eu: buna si tie happy
credeam ca ma mai intreaba el ceva sau nu stiu sa mai vorbim, dar atat a fost si eu nu voiam sa mai intreb eu ca pana la urma el se bagase in vorba cu mine, si na parea ciudat... oricum asta a fost tot. Ziua urmatoare imi scrie:
el: la multi ani! ...ca am uitatlaughing
eu: ok mersi, la fel si tie laughing
atunci chiar avea chef de vorba dar tot asa voiam sa mai zica si el ceva straight face Oricum eu nu stiam cine e pana cand mi-a trimis cererea de prietenie si nici in liceu nu-l vazusem vreodata.Plus ca azi am mers la olimpiada la romana, am intrat in clasa mai erau vreo 2-3 fete si un baiat nu vazusem prea bine si mno vorbeau fiecare in treaba lor si imi zice baiatul: neata, ridic capul, ma uit si vad ca era el si ii zic: neata happy. Oare ma place? nu stiu ce sa cred...

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu zic ca da. Poate e mai timid. Tine-l tu de vorba daca esti mai vorbareata.