| Ana2920 a întrebat:

Hey TPU! Efectiv nici un băiat nu mă place. Îmi plăcea de un băiat, pe care l-am întrebat dacă mă place, dar a zis nu. Îmi plăcea de alt băiat, l-am întrebat dacă mă place, a zis și el că nu. Efectiv nici un băiat nu mă place sad ce trebuie să schimb la mine? Fizic arăt destul de frumos părerea mea, la fel și sufletește.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Dima_Alin_1998 a răspuns:

Nu ai de ce sa schimbi ceva la tine, trebuie sa ramai tu. Daca te schimbi pentru cineva sau ceva anume o sa fii penibila. Eu consider ca tu ca si fata nu ar trebui sa faci primul pas, asteapta pana cand o sa dai de persoana potrivita si lasa-l pe el sa-ti zica asta, sau daca chiar simti ca si el o face spune-i ce ai de zis, dar nu fara sa fii sigura ca vrei sa o faci. Nu te impancienta ca nu te place niciun baiat, daca chiar esti cum te descrii sigur o face cineva, insa nu are tupeul de a se baga in seama!
Keep up, good luck with boys!

5 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Daca acei baieti erau peste nivelul tau si nu te-au placut nu e nici o tragedie, nu inseamna ca nu te place nici unul big grin Uita-te la altii care sunt putin mai "jos", poate ai pretentii prea mari, nu stiu. Parerea ta conteaza mai putin, depinde cum te percep ceilalti.

| Invictusman a răspuns:

Nu ii mai întreba dacă te place, nu mai cauta mereu validare, se va întâmpla totul de la sine, fi tu însuți și atâta tot.
Sunt sigur ca se va găsi un băiat care sa te placa asa cum ești tu cu bune și rele.
Decât sa fi cu un băiat toxic, într-o relație nepotrivita doar de dragul de a fi mai bine așteaptă pana se va ivi sa întâlnești un băiat care te va aprecia asa cum ești.

Răspuns utilizator avertizat
| CassiusAlexander a răspuns:

De la un singur băiat cum ai ajuns tu la concluzia că niciunul nu te place? Nu știu dacă faci logică dar eu când am făcut am învățat că acest silogism este eronat.
Să spui că arăți frumos fizic este foarte ok, dar sufletește cred că e mai bine să zică alții sau să reiasă din acțiunile tale. happy

| Karlson a răspuns:

*ce text vrei sa bagi aici