| cristella a întrebat:

este adevarat ca daca faci cadou iubitului un ceas va duce la despartire?
credeti in asa ceva,ca ceasul este simbolul despartirii?
rog raspuns, dau funda...ppp

Răspuns Câştigător
| buburuza2007 a răspuns:

Singuri care pot sa va desparta relatia sunteti voi,voi luati decizia asta atunci cand considerati ca numai merge,ca sentimentul s-a diminuat si alte motive,voi decideti daca vreti sa faceti pasul asta, nu un ceas, ala este o atentie din partea ta pentru iubitul tau, atat, nu are nicio legatura

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Incerca si tu sa vezi

| StarGirl a răspuns:

Buna!
Eu i-am oferit iubitului meu un ceas si nu ne-am despartit.I-a placut foarte mult si relatia noastra merge foarte bine.Deci nu, nu cred ca ceasul e simbolul despartirii.
Sper ca te-am ajutat!

| Stelutza1990 a răspuns:

Stai linistita. e o prostie ce ai auzit.
traditia spune ca daca vei da cadou o batista va duce la despartire. nu ceasuri.
daaar, as putea sa jur ca daca ai facut cadou un ceas iubitului tau, nu se va desparti de tine. va astepta si alte cadouri. cand nu o sa mai poti sa i le oferi, atunci sa te gandesti la despartire.

| olimpia69 a răspuns:

Ce stupid. Nu mai fi asa superstitioasa ca nu te ajuta cu nimic. Sunt doar zvonuri sau pur si simplu coincidente! Daca ceas vrei sa ii cumperi, atunci asta sa ii iei! happy

| margarinaa a răspuns:

Eu i-am daruit iubitei mele un ceas de la Zelia Accesorii (www.facebook.com/welovezelia).
Mi-a spus ca timpul trece mult mai usor acum, de cand i-am cumparat ceasul si ca ii face placere sa stea cu mine!