| Didi908 a întrebat:

este adevarat faza cu: daca pui busuioc o oglinda si un pieptene sub perna seara cand te culci. vei visa baiatul din viitor?

3 răspunsuri:
| MâţaD a răspuns:

Mda sigur.si eu sunt Maica Tereza

| qpattyx3 a răspuns:

Asa se zice, acum nu stiu cat de adevarat e dar daca busuiocul e sfintit si il pui sub perna in o anumita noapte chiar se poate intampla matusa mea l` a visat pe unchiul si acum sunt casatoiriti laughing

| Joannaa a răspuns:

Buna,astea sunt doar superstiti, pe viitor poate o sa fie un baiat norocostongue