| GyeBaek a întrebat:

eu de cateva saptamani sunt inscris la un curs, si cand ma intorceam acasa ma intoarceam cu autobuzu, si o colega de la acel curs mergea in aceeasi statie cu mine si de la un timp a zis sa o astept si pe ea. Apoi saptamana trecuta a venit cu masina si nu a mai mers cu autobuzu si a a zis sa vin si eu cu ea si in ultima saptama tot ea m-a dus acasa.Mereu cand vorbeste cu mine zambeste oare ce credeti sunt ceva sanse sa fie interesata de mine sau doar spirit de colegialitate? Va rog sa imi argumentati parerea voastra

6 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

Vorbeste mai mult cu ea, fa-o sa rada si cand crezi tu ca e momentul iesi in oras cu ea!
bafta!

| cookie01 a răspuns:

Sunt sanse de 50%. Depinde de personalitatea ei. Doar tu poti afla cum e de fapt, cunoscand-o mai bine. Asa ca stai mai mult de vosva cu ea, si fi atent la detalii (gesturi, etc)

| GyeBaek explică (pentru cookie01):

Da asa e, oricum ce parere ai de asta ultima data cand m-a dus acasa a stat de vorba cu mine de a uitat sa mai porneasca la verde, plus ca si pe mine m-a lasat atunci cu cateva case mai incolo ca a uitat sa opreasca

| AuMarian a răspuns:

De ce nu o inviti la un suc? Si poate iti dai seama atunci de mai multe.

| Andreea307 a răspuns:

Poate ii cam place de tine... poate vrea sa fiti prieteni... exista persoane diferite si impreivzibile dar totusi iti urez succes daca iti place de ea big grin

| Portugalia001 a răspuns:

Da.sunt persoane diferite.tot posibil sa i si placa de tine...din cate spui tu nu ai prea mare curaj, si la o asemenea munca cam trebuie.curaj! iti doresc cucces.