| anonim_4396 a întrebat:

fostul iubit al surorii mele lucreaza la chioscul de la scoala mea, si de fiecare data cand ma duc la magazin indiferent daca e coada sau nu pe mine ma serveste prima si mi-a zis ca sunt mai frumoasa decat sora mea ce poate sa insemne?

3 răspunsuri:
| becka133 a răspuns:

Intrebarea mea este cati ani aveti tu si sora ta si el? El poate te place sau daca esti mica incearca sa profite de tine ca s o faca geloasa pe sora ta...Ar trebui sa vorbesti cu el.

Funda? puppy dog eyes :*

| DennySa660 a răspuns (pentru becka133):

Sora mea are 16 eu 13 si el 16.Nu mai este de 2-3 ani cu sora mea si sigur nu are cum sa o faca geloasa nu mai tine la ea si in schimb ea are un iubit la care tine foarte mult.

| Eallscriellca a răspuns:

Hello!
E foarte posibil ca el sa-si incerce norocul cu tine si e posibil sa faca toate astea ca sa vada de ce esti in stare. Acum depinde si ce fel de relatie a avut cu sora ta si de cand a inceput sa se poarte asa cu tine.