| Ralukutza_5288 a întrebat:

Funda la cel mai bun raspuns! Baietilor le plac fetele indiferente? Daca da, mie imi place un tip si pana acum nu am fost indiferenta cu el, am fost chiar foarte vorbareata, dar acum vreau sa il atrag, sa par interesanta si nu cicalitoare. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| thecat29 a răspuns:

Am un raspuns destul de usor.

Daca tu esti indiferenta cu el, atunci si el poate fi cu tine la fel. Dar daca esti mai deschisa atunci si el poate fi la fel... Acuma depinde cum raspunde el la semnele tale.winking Aici trebuie sa fii tu atenta ca iti poti da seama ce vrea el fara sa ajungi sa il intrebi. happy

1 răspuns:
| mariAN_8745 a răspuns:

Pai...intreabai preteni daca te place si vezi ce zic.si dupa incearca sa-l faci sa fie dispus sa die pretenul taubig grin