| afrancii a întrebat:

FUNDAA! cine stie de unde pot sa instalez programul pentru conquiztador? adica programul ala imi arata raspunsurile, va roooggg, funda!

6 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Serios, tu chiar vrei sa trisezi cu un amarat de program? Pune-ti mintea la contributie ca de asta ti-a dat-o Dumnezeu!

| afrancii explică (pentru Konata):

Jet! nu te mai baga daca stii cu nu poti daun raspuns, nu e treaba ta ce fac altii
tuu! ai inteles? daca ai avea minte s-ar vedea tatoo! cu comportamentul tau o sa te respinga toti tu pana si prietenii, esti prea bagatoare tarfo! numai tarfele se baga ca musca in lapte

| Konata a răspuns (pentru afrancii):

Te-as baga undeva ai inteles? Eu am vorbit foarte civilizat! Nu sunt eu tarfa ta ai inteles? Cum iti permiti sa ma faci pe mine tarfa si de unde stii tu ca ma resping prietenii? Nici nu ma cunostsi! Si din contra! Am multi prieteni deoarece sunt sincera si dau sfaturi bune! Eu doar te-am sfatuit sa-ti folosesti creierul! Te-am facut eu tarfa? Sau prost? Controleaza-ti limbajul ca eu nu sunt colega ta de banca ai inteles? Nu-mi spui tu mie jet. Eu nu ti-am vorbit urat asa ca nici tu nu-mi vorbesti urat. Si pe tine te vor respinge toti avand in vedere limbajul de golan pe care il ai! Si nu tarfele se baga ca musca in lapte necrescutule! Na! Cum e sa fii jignit in ultimul hal? Daca crezi ca nu te cunoaste nimeni pe acest site nu trebuie sa te comporti asa! Rusine sa-ti fie! Eu ti-am dat un sfat civilizat si tu-mi raspunzi ca la ultimul om! Si da1 E treaba mea ce fac altii deoarece eu caut cat mai mult sa ajut oameni pe acest site, nu cersesc funde. Scopul meu pe acest site este sa ajut si sa dau sfaturi dar si sa primesc, insa in acest caz, replica ta care crezi ca m-a dat pe spate nu este deloc un sfat! Si daca chiar crezi ca sunt o tarfa, uitete putin pe profilul meu si dupa aceea mai discutam, uitete ce raspunsuri dau si ce civilizat vorbesc si dupa aia sa-mi spui tarfa. Crezi ca daca dai o replica cu o mie de injuraturi crezi ca inchizi gura? Nu dragutule\ sau draguta, chiar nu stiu. Oricum, sper ca ai prins ideea! Nu-mi inchizi tu mie gura cu o injuratura sau cu mai multe. Puteai sa spui pur si simplu ''da, voi urma sfatul tau'' sau ''mersi dar eu vreau programul ala'' in loc sa joci asa un teatru de prost gust.

| afrancii explică (pentru Konata):

Vai draga da mi-ai scris un roman, jet si altadata nu te mai baga daca vrei sa ti se vorbeasca frumos, nu ai primit educatie de la parinti? o sa ajungi sa nu te bage nimeni in seama! am o inttrebare esti la liceu? tu! uite un sfat de la mine! sunt fata draga mea! cand o sa mergi la liceu sau daca o sa mai mergi asa prin lume si tot assa o sa te dai importanta si desteapta o sa existe meereu bagaboante tu! si nu o sa le trebuiasca mult ca o sa te ia la bataie! eu ti-am dat un sfat de o mie de ori mai bun! ok? asa ca alta data raspunde cum trebuie la intrebarile puse de altii, ca nu te-o pus nimeni sa-ti dai cu parerea! ai inteles? si da, draga stai linistita ca stiu eu cine esti laughing.

| Konata a răspuns (pentru afrancii):

Un singur coment: tu nu ai primit educatie de la parinti si, stii ce? sunt la liceu si de asta nu-mi bat mintea cu niste proaste ca tine! daca tu esti prsoasta si nu intelegi rostul vorbelor mele atunci nici nu-mi mai bat capul! Dar nu vezi ca ai un vocabular de vagaboanta? Controleaza-te fetita ca nu esti deloc ok. Si nu sunt eu cine stie ce ca sa-mi spui tu mie jet. Si dupa intrebarea ta, se pare ca nici nu inveti bine daca chiar ai nevoie d eprogram ca sa trisezi, dar stii ce? Nu ma intereseaza, sa nu crezi ca esti o a suta perosana care imi zice asta. Eu am vorbit civilizat iar tu nu. Asta e! Nu putem fi toti destepti laughing.Si tu nu ai primit educatie, nu eu. Am fost chiar educata foarte bine si daca nu ai fi asa repezita, ai citi mai bine sfatul meu si nu ai mai comenta de aiurea. Eu atat am avut de zis. Comenteaza ce vrei tu, nu ma intereseaza. Eu stiu ce am zis si cum am zis. Stiu ca am dreptate si nu am nevoie de un specialist ca sa-mi confirme asta. Eu nici nu te injur pentru ca nu ma cobor la nivelul tau. Continua sa dai comentariii tampite si vei vedea cat de multi prieteni vei avea. laughing

| afrancii explică (pentru Konata):

Daca m-as cobora la nivelul tau as da de petrol! laughing... si stai linistita ca nu sunt ca tine la textile laughing la mate info draga laughing si da am note foarte bune! vrei sa-i fac o poza carnetului sa vezi laughing? ai grija pe cine facci vagaboanta si proasta! vezi ca stiu eu cine esti U! esti o zdreanta! de obicei nu jignesc in halul asta dar tu meriti! si du-te la un psiholog ca ai mare nevoie!winking