| bebitza_3952 a întrebat:

Hey TPU.hai sa va zic ceva... tatal Tantei avea 5 fete:
-ChaCha
-CheChe
-Chichi
-Chocho
intrebare: care este numele celei de-a cincea?:dbatting eyelashes:X... dau funda big grintongue

Răspuns Câştigător
| Saiko a răspuns:

ChuChu este cel mai stupid răspuns, nu vă supăraţi. O iei tu logic: Băă, după a, e, i, o vine u, nu? smug NU! Nu e logică, e atenţie: tatal Tantei avea 5 fete.
Vă dă MURĂ ÎN GURĂ! happy
Deci Tanta, mai încape îndoială? laughing

43 răspunsuri:
| natashacrown a răspuns:

chuchu laughing

| natashacrown a răspuns:

Tanta :]]

| bebezzle a răspuns:

Tanta logic... funda?

| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! eu cred ca tania e a cincea fata. fundita?happy

| DaianaN a răspuns:

Tanta

| ionik13 a răspuns:

Rezolvarea,,problemei" : Pentru ca tatal Tantei avea 5 fete Tanta e una din cele cinci fete ale tatalui.Una era ChaCha,una CheChe, uNA ChiChi, alta ChoCho si alta Tanta.Evident. Buna problema de logica. Esti buna la mate?

| J3nnif3r a răspuns:

Tanta este numele celei de-a cincea. funda?

| DemonicaMrx a răspuns:

Tanta este eu chiar mi-am dat seama di fraza:,, tatal tantei avea 5 fete'' deci tanta o cheama plz fundita

| biu_9628 a răspuns:

Tanta pentru ca pe ea nu a mentionat-o la enumerarea fetelor si a zis tatal tantei deci tanta

| lorenica12 a răspuns:

Chuchu

| MaiNeimIsMaraxD a răspuns:

Tanta

| tazz4 a răspuns:

ChuChu pentru ca e a,e,i,o, u, a Funda?

| Ciprian3034 a răspuns:

Tanta tongue

| ﻨlօνεկօս a răspuns:

Chuchu