| anonim_4396 a întrebat:

I-am luat mamei cadou de 8 martie o geanta originala Louis Vuitton... Nu stiu daca e foarte potrivit cadoul. I-am luat-o avand in vedere ca ea este mai fashion si are 37 de ani. Credeti ca e ok?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

E super ok!
Dar pe langa asta sa nu uiti sa dai si un buchet de flori. happy

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Din punctul meu de vedere e ok, imposibil sa nu-i placa

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Cat a costat?

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Si de unde ai luat-o? ma intereseaza si pe mine unahee hee

| MIru a răspuns (pentru Bluebutterfly80):

Nu stiu... O prietena mi-a facut rost de ea si eu i-am dat banii... A costat 250 de lei.

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru MIru):

Aha, multumesc de raspuns! este un cadou frumos pentru mama ta, alaturi de un buchet de flori! dar nu este originala, asta in cazul in care asa ti-a spus prietena ta! pupicei happy

| MIru a răspuns (pentru Bluebutterfly80):

Este originala. Mama ei lucreaza la un magazin mare cu genti si cosmetice si mi-a obtinut o reducere destul de mare...

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru MIru):

Stii ca posetele de la aceasta firma au preturi de la 1500 euro in sus? chiar ma uitam acum pe site-ul original... dar in fine, sa fie asa cum spui tu! happy
conteaza ca mama ta va fi foarte fericita si mandra ca are un copil ca tine!

| MIru a răspuns (pentru Bluebutterfly80):

Si 250 de euro ti se pare putin?

| MIru a răspuns (pentru MIru):

A scuze! Am scris lei! Imi pare rau! Acum am observat ca in raspuns am scris lei... Scuze Bluebutterfly80... sad