| IubesteEa a întrebat:

ieri cand era pauza doamna de muzica a vnt sa imi zica ceva si fostul imi zambea si se uita la mine, la voley tot la fel se uita dupa mine desi nu ma baga inseama delocsad doar uneori cand vrea sa zica ceva sau sa vb rest neacrying asa si cand ma plimbam cu o fata si citeam o revista eu il ignoram si el tot se uita incontinuu si era prima oara cand ieseam afara (dp scoala) si el pleaca acasa x-( crying ce credeti? de obicei cand scriu ceva in telefonul unei fete sau trimit mesaje se uita si zambeste de ce? p. s dau funda fara raspunsuri proaste!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil simte ceva pentru tine ca iti acorda atat atentie. Dar ai grija ca poate are o alta fata care sa te faca sa creada ca te place. Parerea mea ai fi sa-l intrebi direct si sa rezolvati nelamuriile. Sper ca ti-am fost de folos!winking