| Nykoletaeu567 a întrebat:

Ieri mi s-a blocat contul de fb, cand scriu numele si parola imi da,, For security reasons your account is temporarily locked

Your computer appears to be infected with a malware." Am apastat continu si ma duce din nou la pagina de star. Treaba e ca am multe jocuri unde st conectata cu fb. AJUTOR

5 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Cel mai probabil ai contactat niste virusi de pe net drept pentru care ti-a fost respins accesul. Recomand sa-ti devirusezi calculatorul si sa nu mai intri pe tot felul de site-uri obscure fara un antivirus bun.

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Instaleaza RAPID un anti virus, malware, etc.Macar un trial Kaspersky, AVG, Iobit Malware Fighter, ESET, samd. S-ar putea sa virusezi si tu pe altii

| BalonnasheDeSapun a răspuns:

Cred ca ti-a furat cineva contul, baga emailul si iti trimite parola daca nu merge, daca nu inseamna ca ai vorbit urat, te-a raportat cineva, si nu mai merge contul, dar e temporar asa s-a intamplat la mine, nu puteam sa dau like si nici com ca scria, For security reasons your account is temporarily locked, si in 4 3 ma rog, saptamani revine

| davidoveglk a răspuns:

Ai luat un virus de pe net si de aceea nu te lasa. pana nu il devirusezi nu te va mai lasa