| Gaby97 a întrebat:

Hey TPU.Imi place de o fata de aproximativ 7 luni, dar ea spune ca sunt prea scund si chestii din astea.Cum as putea sa o fac sa se indragosteasca de mine?

Funditahappy

Răspuns Câştigător
| CristianM a răspuns:

Incearca sa faci ceva in privinta acestui lucru, practica un sport ceva, du-te la sala, alearga. Daca nu merge nici asa incearca sa o faci sa ii placa de tine pentru ceea ce esti nu pentru cum arati. (proprie experienta si eu eram mai scund prin clasele mici acum ani buni)

3 răspunsuri:
| zeitaana a răspuns:

Nu crede ca sunt negativista dar nu cred ca ai sansesad
si pe mine m-a intrebat un baiat mai mic cu un an si mai scund ca mine si tocmai din acest motiv nu am fost cu el pentru ca era prea scund... dar el e foarte mumos dar difenta astaoh go on

| DeniSaa_4559 a răspuns:

Bunahappy
. pai dac iti spune ca esti prea scund si etc.inseamna ca nu prea este interesata.
dac i`ar placea putin d tine. ti'ar spune ca ii place d tine si ti-ar spune si motivul pentru care nu puteti sa fiti impreuna.

eu zc sa incerci sa o uiti. este cel mai binewinking

| ❤°º•★CiuCalAtaAeraTA[:X]★•º° ❤ a răspuns:

Sunt de acord cu ana...Nu poti obliga pe candva sa se indragosteasca de tinehappy