| Anonimus1903 a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din clasa. Suntem buni prieteni si ne intelegem foarte bine. Se comporta frumos cu toate fetele din clasa dar pe mine ma trateaza diferit. In ultimul timp parca s a apropiat si mai mult de mine. Incearca sa se uite mai mereu in ochii mei si rade si ma ia de mana cand na rusinez. Se aseaza mereu langa mine si cand sunt trista incearca sa ma inveseleasca. Imi ia mereu apararea si desi face toate astea nu mi a zis nimic inca. Credeti ca ma place? Ar trebui sa fac eu primul pas? Va rog sa nu radeti sau sa faceti troll deoarece e prima oara in viata mea cand chiar simt ca plac pe cineva.

Răspuns Câştigător
| Rapperităă a răspuns:

Da, te place. Spune-i si tu ca il placi, si cine stie... happy

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

De placut, te place dar inca nu este capabil de mai mult. Mai lasa-l sa creasca si nu incerca sa vorbesti prostii.