| Chnss a întrebat:

Imi place de un baiat din Constanta si vreau sa aflu daca si el ma place si vreau si eu niste idei cum as putea sa-l intreb.adica eu sunt mai timida din firehappyMultumesc Anticipat

2 răspunsuri:
| fgch a răspuns:

Pai simplu.Acordai mai multa atentie decat de obicei big grin.Baietii raspund foarte bine la faza asta.Bine, totodata trebuie sa pari si putin indiferenta(nu nesimtita). Si daca si el iti acorda aceeasi atentie, si se tot baga in seama, si te priveste mai frumos decat te-ar privi un simplu amic atunci ii place de tine.Incearca sa faci cumva sa te invite la un suc, spune-i asa mai indiscret daca nu vrea sa te invite la un sucwinking. Nu uita, baietilor nu le trebuie mult pentru a avea o relatie cu o fata, doar un mic impuls.Bafta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna TPU ma numesc andreea am 14 ani si am avut o relatie in urma ca 4 luni cu un baiat d cartier si cu un anturaj ft viguros hotarasem l un momentat sa ma despart d el cu toate ca il ubeam enorm si el simtea acelasi lucru pentru mine cu toate ca imi km gersa mai mereu si umbla si cu alte fete asa era fire lui dupa un timp dupa c el incetase sa ma mai caute simteam acel sentiment puternic pentru el am incerkt sa vb cu el si sa-l iert dar a fost prea tarziu el nu mai dorea sa fie cu mine si imi vorbea numai in mijtouri ceea ce nu ii statea in fire inainte...as vrea niste sfaturi ce sa fac? stiu ca ar trebui sa stau departe de el dar il ubesk