| alexandra98flory a întrebat:

imi place de un baiat mai mare decat mine cu un an si juma. Ce sa fac sa ma fac remarcata, ca nu prea ma baga in seama si ma tachineaza spunandu-mi ca sunt prea mica pentru el. Ce sa fac.imi place de el si... aprop sunt singura din clasa care nu are prieten. (P.S. sunt intra VIII)

Răspuns Câştigător
| GabrielaComsa1993 a răspuns:

Poi fi naturala si bagate mai mult in seama cu el :* si daca te respinge, lasa ca o sa cresti si tu mare si sa vezi ce o sa se mai tina dupa tine :*