| Andreiutzaaa a întrebat:

Hey TPU[♥] Imi place de un baiat si cred ca si lui ii place de mine [adica mie si unei prietene ni se pare ca da ceva semne] dar nu stiu cum pot afla chestia asta[♥] Imi dati niste sfaturi va roog?[♥] >FundaD:

1 răspuns:
| Marius2011 a răspuns:

Ca si la ceilalti/celelalte ce au aceias problema nu mai astepta sa vezi daca el te place intra in grupu lui de prieteni si discuta si cu el si daca te place iti va raspunde cu dragoste si atunci i vei putea raspunde si u la fel, daca nu asta e. si nu iti pune prietena sa il intrebe. or fi baieti mai asa. dar nici chiar asa in ct sa nu isi dea seama... deci ai grija ce faci si km faci bft