| BellaVampire a întrebat:

Hey, TPU!
Imi place foarte mult melodia "Dernière Danse " (Indila) si vreau sa incerc sa o cant. Doar ca la pronuntia/ citirea versurilor ma incurc. big grin
Stiti vreun site unde este pronuntia versurilor? happy
FUNDA + VOT

Răspuns Câştigător
| Tigrul15 a răspuns:

Ps : stau in Franta si daca vrei sa reusesti pronuntia o sa iti fie greu happy poti cauta versuri-le de la melodie si sa incerci sa canti de odata cu cantareata. poti sa imi dai add pe facebook la Gabriel Benkowinking

| BellaVampire explică (pentru Tigrul15):

Se pare ca nu mi-a ramas decat sa cant odata cu Indila laughing
Si pe facebook nu te-am gasit. happy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat