| Ali1234 a întrebat:

Imi place foarte mult un baiat si vreau sa vorbesc cu el, sa-l intreb daca si el ma place. Suntem prieteni foarte buni, chiar colegi de clasa. Mereu cand vreau sa vorbesc cu el despre asta ma blochez si zic: "Hai ca il intreb maine" Si tot asa... Ce pot sa fac? Funditzoi puppy dog eyes
P.S.: Nu stiu daca am nimerit categoria...

1 răspuns:
| AlessiaPask a răspuns:

Daca sunteti prieteni foarte buni nu are de ce sa-ti fie frica si sa te blochezi. Daca continui asa nu o sa reusesti sa-i spui niciodata. Cand ai ocazia spune-i direct, nu mai ocolii. I-ati inima in dinti si zi-ti in minte "fie ce-o fi". :*