| MegaGirlXDRo a întrebat:

Hey TPU.Îmi place foarte tare de un băiat...Ce sa fac ca sa ma placa la fel de mult?

4 răspunsuri:
| Angelostietot a răspuns:

Nu poti face o pers sa te placa. Dar poti incerca sa faci sau sa te implici in ceea ce ii place si lui, sa incerci sa te apropi de el si la un moment dat sa-i spui

| unionofthefandoms a răspuns:

Nu poti spune ca "il faci sa te placa". Te poti apropia de el vorbind cu el, implicandu-te in ceea ce ii place si lui, insa intr-o anumita masura. Poti vedea mai multe lucruri aici: http://blog.dito.ro/articole/cum-sa-faci-un-baiat-sa-te-placa/
Sper ca te-am ajutat!

| AndreeaDeea2018 a răspuns:

Fa sex cu el

| Violleta2022 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic, daca baiatul te place, iti va spune el!
Din pacate, nu putem sa facem nimic sa influentam placutul asta!