| alex13king a întrebat:

imi place o fata de la mine din clasa si nu stiu cum s-o impresionez! sad vreo idee? (Funda+VOT)

3 răspunsuri:
| andreiTheDJ a răspuns:

Incearca sa ii atragi atentia..sa iesi in evidenta si sa ii dai semne ca o place. daca va reactiona bine inseamna ca si ea te palce
baftawinking

| Luchius a răspuns:

Interactioneaza cu ea, fi natural/glumet, zambeste-i des, fa-o sa se simta bine in preajma ta.

| dracitza a răspuns:

"Hey TPU imi place o fata de la mine din clasa si nu stiu cum s-o impresionez!"
Raspuns : incearca sa o impresionezi rolling on the floorlaughing
Depinde ce fel de fata e, poate ii plac cadourile sau baietii care nu se intimideaza cand ii baga in seama.
Totusi ai putea sa te imprietenesti cu ea si sa te apropii treptat de ea.
In cazul in care esti un tip "cool" ai putea pur si simplu sa vorbesti cu ea happy