| 2NE1_5648 a întrebat:

Imi puteti da si mie idei de niste id-uri in coreeana daca stiti happy Nu e obligatoriu
Eu sunt o persoana mai zapacita si as vrea sa fac un id de genul personalitati mele
Ceva idei happy
Funda

2 răspunsuri:
| KateNoH8 a răspuns:

Hei fan 2ne1! Si eu ador kpop, nu stiu ce id iti poti face in coreeana pentru ca literele lor sunt cam ciudate, dar iti dau eu niste idei:
salang.kpop (iubesc kpop)
jag-eun. fan (mica fana)
lollipop. 2ne1
환상적 hwansangjeog(fantastic laughing)
si multe altele [xoxo

| analoveskorea a răspuns:

Si eu sunt fana 2NE1, ador kpopul, nici eu nu stiu ce id-uri ai putea face in coreeana, poti scrie ceva cu sarang, saranghae( te iubesc) c ca-popul, 2ne1 jjang sau asa ceva(jjang insemnand cool sau cel/cea mai tare) poti sa faci combinatii intre numele trupei, numele membrei favorite si numele tau nu stiu...nu cred ca te-am ajutat prea mult dar am incercat