| sweetgirl_7224 a întrebat:

imi puteti spune si mie niste farse care pot fi facute in tabara dar sa nu ne puna sa curatam dupa... >fundabig grin

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Ai greşit categoria.

Nu ai cum să faci o farsă ca lumea fără să fie nevoie să cureţi după. De exemplu, pasta de dinţi pe clanţă/pernă/în şosete. Lipici pe scaun sau maioneză în tubul cu pastă de dinţi. Să înfăşuraţi în hârtie igienică sau celofan pe unu în timp ce doarme. Un şoarece de jucărie smotocit care pare mort în patul unei fete sau gândaci de plastic. Fă şuviţe fetelor (în timp ce dorm bineînţeles şi cu spray colorat). Atârnă-le chiloţeii pe o sfoară şi scoate-i pe geam... bine, să nu exagerăm să nu se supere. Cred că ajunge. Mai găseşti tu ceva...

Baftă!

| LNK a răspuns:

Farsele la care nu e nevoie sa cureti dupa nu sunt farse adevarate.

| NatureSelf a răspuns:

Pui pasta de dinti pe ala care doarme i desenezi mustata.sau i pui ulei pe scaun, pe orice lucru cu care lucreaza. inchidel in toaleta, toarnai bere in pahar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea va fi mutata la categoria corespunzatoare.