| dani97 a întrebat:

Hey TPU? in ce clasa sunteti?(eu sunt clasa a 9-a, stiinte socialebig grin). mai avem mult pana la urmatoarea vacanta?laughinglaughing....si credeti ca o sa treaca repede timpul?crying

3 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Sunt in a 9-a, ca si tine, doar ca eu sunt pe chimie industriala si mi-as fi dorit si eu sa intru pe sociale pentru ca e super fain. Si mai sunt aproximativ de 2 luni si ceva de scoala non-stop, daca nu ma insel. oh go on, naspa, nu?

| Adixuuu a răspuns:

E vacanta de primavara de pe 6 aprilie pana pe 21 aprilie, si vacanta de paste nu mai exista am auzit ca doar vom avea ziua de luni libera

| AtateaConditii a răspuns:

Eu in a 10 chimie industriala, normal ca o sa treaca repede.