| DarkShadow26 a întrebat:

În curând trebuie să merg la niște cursuri de canto. Dar știți că pentru a intra trebuie să dai o probă. Știe cineva experimentat ce se dă de obicei?

2 răspunsuri:
| blue0or0pink a răspuns:

Buna, da iti verifica auzul sa vada daca ai ureche muzicala.Te pune sa bati un ritm si te pune sa fredonezi o melodie sau sa canti ceva sa vada cum stai cu vocea.

| MihaLove2002 a răspuns:

Salut! Eu cand am intrat la cursurile de canto a trebuit sa dau un mic examen in care trebuia sa bat un ritm, sa cant ceva si trebuia sa fac cateva acorduri cu vocea.
Eu asa am facut.
Sper ca te-am ajutat! happy