| a întrebat:

In melodia lui SKIZZO SKILLZ - Bini di tat, cea cu parul desprins, nu este prezentatoarea de la Roata Norocului?

6 răspunsuri:
| Catherine a răspuns:

Chiar ea estehappy

| explică:

Da ea este.

| Molecula a răspuns:

Si eu mi-am pus intrebarea asta

| Simina_Mădă_1986 a răspuns:

Clar ca e eawinking Eu mi-am dat seama dupa cum se misca laughing pentru ca si la roata este asa "gimnasta" si dupa ce am vazut-o si la fata in videoclip eram sigura! Mai ales ca am vazut si pe facebook o discutie de genu ca e ea happy

| Simina_Mădă_1986 a răspuns:

Clar ca e eawinking Eu mi am dat seama dupa cum se misca laughing pentru ca si la roata este asa "gimnasta" si dupa ce am vazut-o si la fata in videoclip eram sigura! Mai ales ca am vazut si pe facebook o discutie de genu ca e ea happy

| Gabriella980829 a răspuns:

Da este Ana...