| iStarry a întrebat:

In toamna intru in clasa a 9-a...cum a fost prima voastra zi de liceu? si, pentru cei care locuiesc in Constanta...cum e liceul Traian? happy

1 răspuns:
| me_1960 a răspuns:

Ohh,prima mea zi de liceu.Amuzanta,foarte amuzanta.M-am intalnit cu mai multe "prietene "sa mergem impreuna.Am fost foarte agitata, aveam emotii, cum o sa fie colegii, profesorii, diriginta.Pana la urma totul a decurs bine, si nici nu imi vine sa cred ca a trecut un an.Intru acum in clasa a 10-a si ma gandesc la inceput, cand nu ma intelegeam cu nimeni, iar profesorii mi se pareau enervanti.Cum mi-am facut primele prietene si cum ma pregateam de scoala.Se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada din viata, inca nu stiu ce sa spun(nu mi s-a intamplat nimic speciallaughing). Bafta la examen si pentru prima zi de liceu.Acum,doar bucura-te de vacanta.Va trece fara sa-ti dai seamahappy!