| TraficantaDeFunde a întrebat:

> In ultima vreme un coleg se da la mine si imi zice ca sunt draguta, ca e inebunit dupa mine, ca vrea sa ma sarute prostii de genu laughing
Mie sincer nu-mi place de el deoarece o zi se da la mine alta face misto de mine sau nici nu ma baga in seama. NU inteleg ce are cu mine? Adica daca tot mar placea adevarat nu cred ca sar purta asa sad De obicei incerc sal evit da stiti cum e daca un baiat iti zice ca esti draguta si din astea ma topesc pe picioare laughing abia apoi imi dau sema a ce fraiera am fost ca m-am lasat pacalita straight face Totusi ce vrea de la mine? Numai inteleg ma place sau nu? sau dar face misto?( a si de obicei daca e cu alte fet eu nici numai exist pentru el doar cand suntem impreuna doar noi doi sau doar colegii)

Ce vreaa? Ce credeti? sad Help laughing

2 răspunsuri:
| MissmysteriousS a răspuns:

Parerea mea este sa pui piciorul in prag si sa faci sa inteleaga o data si pentru totdeauna ce are cu tine,pentru ca din cate spui tu,mie mi se pare ca vrea sa se joace cu tine,si asta te va rani mai tarziu, asa ca inainte de a fi pre tarziu evita-l mult si bine indifernt de ceea ce spune el, pentru ca in final te va lasa in pace...

| DP10 a răspuns:

sad parerea mea este ca face misto ciudat mod s spui ca ii place de tine si apoi face misto si numai cand sunteti in doi...cred ca ii e rusine s isi arate adevaratele sentimente cind e in jurul celorlalti