| iceblack a întrebat:

Intrebarea mea este : Cum ar trebui sa arate o fata perfecta la 13 ani? Adica greutate, inaltime,... Va rog! Funda!

Răspuns Câştigător
| mamatatasibunica a răspuns:

Sa aiba cam 1.55-1.65 sa fie slabuta cam 40-50 kg, sa nu fie trista, sa aiba mereu zambetul pe buze.sa nu se macheze sa fie naturala.

| iceblack explică (pentru mamatatasibunica):

Merci mult! Ai incurajat-o intr-adevar pe sora mea! Ea are 13 ani impliniti din mai, 1.55, si undeva 43/45 kg! Si nu ii place sa se makieze.))

4 răspunsuri:
| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Nu conteaza, sa fii tu insati. Inaltimea ta e frumoasa oricare ar fi si greutatea la fel, forma corpului deasemenea.Ai abia 13 ani nu incerca sa te limitezi la niste "standarde" ale tineretului, esti tu asa cum esti nu te compara cu ce ar trebui sa fiu, nu exista termeni de comparatie.Mai ai timp o sa te tot modifici pana la 18 ani si chiar si mai tarziu.

| androschi a răspuns:

Greutatea 50 45 kg inaltime 1m 50cm normal glumeata vesela in haine cool