| LifeIsColour a întrebat:

intrebarea mea poate suna putin...ciudat.E in mod special adresata fetelorhappy. Atunci cand va ondulati parul[ondulator,bigudiuri etc], acesta pare mai scurt.Am vazut insa,pe facebook,pozele unei fete ce avea un par superb,atunci cand avea parul drept[natural] si cand il avea ondulat, iar acesta avea aceeasi..lungime[sunt sigura ca nu avea extensii]happy.In iunie,o sa merg la o nunta si as vrea sa ma ondulez la par,fiindca il am drept de fel,insa, nu as dori sa para mai scurt[sa fie ondulat insa sa aiba aceeasi lungime. Sper ca ati inteles...nu am avut o exprimare excelenta.Daca stiti vreo modalitate ca acest lucru sa fie posibil, v-as fi recunoscatoare. Fundita!happy

2 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Depinde cat de mult e ondulat si cat de mari sunt buclele. Daca le faci doar putin nu se v-a vedea diferenta foarte mare.

| Sysi a răspuns:

Pai depinde de cum iti sta tie mai bine si eu am parul drept si de obicei il ondulez doar putin de la jumatate suvita. Sau poti sa ti-l lasi drept si sa il aranjezi putin kiss eu de obicei asa fac.