| HunterGEO a întrebat:

Luni eu si iubita mea ne-am despartit..eu inca o iubesc, si ma mai iubeste. deci problema mea este ca nu stiu cum sa o cuceresc din nou. Va rog sa ma ajutatii!

Răspuns Câştigător
| Cristina12457 a răspuns:

Pur si simplu ii ceri scuze si ii spui ca tu vrei sa va impacati si sa mai incercati pentru ca o iubesti foarte mult etc. Succes

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Te iubeste insa nu te mai vrea.Cu siguranta ai sufocat`o sau ai facut tu stii ce ca nu ai zis motivul despartirii.Las`o pentru ca nu va mai dura mult relatia chiar daca va impacati.

| HunterGEO explică (pentru WaterDrop):

App. daca crezi ca e ceva grav, te inseli amarnic, ne-am despartit pentru ca nu mai stateam impreuna, adica nu ne mai tineam de mana, saruturi si alte chestii.

| WaterDrop a răspuns (pentru HunterGEO):

Nu am cum sa ma "insel armanic" din moment ce nu ai avut inspiratia sa scrii motivul despartirii si trebuia sa fie la ghici pentru cei care iti dau raspunsul.Desi, tot nu vad sa dureze relatia voastra, de data asta pentru ca motivul despartirii indica clar o problema de comunicare/racire a relatiei fizice si oarecum dezamagire din partea ei.Banuiesc ca timpul o va spune happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de motivul despartirii.

Daca nu e ceva grav (gen, inselat), cere-i frumos scuze daca i-ai gresit si vezi ce se intampla.