| AndSim a întrebat:

M-am bagat pana la urma pe neobux, dar am o nelamurire... e logic ca daca vrei sa faci ceva trebuie sa si investesti si o voi face dar mai intai vreau sa ma asigur de ceva si trebuie sa va intreb deoarece nu pot face asta pe forumul lor pentru ca nu am destule reclame vizionate si nu am acces. Deci sunt nelamurit in legatura cu referalii, cei pe care ii inchiriezi, spre exemplu : imi iau 10 referali ( 2 dolari ), si fiind membru standard am vazut ca acestia iti dau 0.01 pe un click ( dat de ei sau de tine!? ( prima intrebare ) ) iar apoi vreau sa stiu, cum calculez venitul, sa zic asa. deci eu ma gandeam astfel : 10 referali * 0.01 cat dau ei pe zi presupun este 0.1. 0.01*30 de zile ca atat sunt ei valabili vin 3 dolari. profit 1 dolar. NU!? astept sugestii, multumesc anticipat!

1 răspuns:
| chazzZ a răspuns:

1)Repeti te rog partea asta:
"presupun este 0.1. 0.01*30 de zile", nu am inteles...
2)Ma indoiesc ca profitul poate sa fie asa cum zic ei, atunci toti am face asta. Nu?