| Flaphya a întrebat:

m-am facut cu violent de gentiana dar mi-a iesit verde straight face... ce am gresit?. se mai duce? :/

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Stai linistita. Dupa mai multe spalari se duce. Insa incearca sa nu o faci chiar asa de des chiar daca vrei sa scapi de culoarea aceea, o sa distrugi parul.

3 răspunsuri:
| Osirius a răspuns:

Ai aplicat violent.

LOL.

| Flaphya explică (pentru Osirius):

Scuze, ma grabeam tongue laughing), dar... nu. era violet. adica mainile mele au iesit mov dar nu si parul O.o... probabil l-am lasat prea mult. :/

| andreeald a răspuns:

Probabil s.a gresit din fabrica. In loc sa puna in sticluta violet au pus albastru de metil. Se ia foarte repede.