| Chnss a întrebat:

Hey TPU.M-am impacat cu un baiat cu care am fost mai demult,dar acum am o problema.Nu ma mai lasa fostul in pace.Ma dispera,ma urmareste etc.Eu as vrea sa ii spun prietenului meu,dar mi-e ca o sa se supere.A zis si cea mai buna prietena sa-i zic ca daca nu ii zice ea,pentru ca ea nu-l mai suporta pe fostul sa ma urmareasca.Voi ce ziceti?Sa-i zic?Cum sa formulez ca sa inteleaga?sad FUNDAlove struck

2 răspunsuri:
| Robertty a răspuns:

Buna parerea mea e sa i spui adevaru orce ar fi, ca daca mintzi si dupa se afla e in dezavantaju tau.se supara nu se supara macr esti cu,, capu sus,, ca nu l-ai mintzit!

| coooooo a răspuns:

Spune-i.Nu se supara.Trebuie sa faca ceva in privinta asta.Esti cu el acum nu cu ala. Daca nu te ajuta el nu te ajuta nimeni