| mikilica a întrebat:

Hey TPU, m-am indragostit de o fata la meditati dar nu stiu cum sa-i spun ca eu sunt si mai rusinos de fel si as vrea sa-i spun mai pe ocolite daca se poate, va rog sa ma ajutati FUNDA+VOT.

Răspuns Câştigător
| Iolss a răspuns:

Trebuie sa ai curaj! Cu frica nu rezolvi nimic in viata! Crede-ma.Ia-o pe rand bine? Intr-o zi ceva.In alta altceva.Multumesc! Mi-ai dat o letie valoroasa pentru ca si eu sunt in aceeasi situatie(imi place de cineva si nu am curajul sa ii spun). Incearca macar sa te comporti frumos cu ea. Daca trebuie sa intrati uneva las-o pe ea prina si etc.

4 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Poi in ziua in care te duci la meditatie fa-te si tu ca ajungi cu 5-10 minute mai devreme la meditatie si strecoara-i in buzunarul de la haina un biletel de dragoste si dupa ce ii scrii niste vorbe frumoase semneaza-te :Baiatul de la meditaie! O sa-i placa asta laughing)fetelor le place oarecum misteru

| Iolss a răspuns:

Deci.poti sa o intrebi daca are prieten.apoi.ai putea sa o intrebi daca vrea un prieten. apoi intreab-o ce parere are despre tine. spune-i ca e frumoasa sau ca e draguta sau spune-i ca te pierzi in ochii ei (culoarea ochilor ei).isi va da seama ca o placiwinking

| mikilica explică (pentru Iolss):

Nu stiu daca am curaj sa o intreb si sa-i spun vorbe frumoase.

| Iolss a răspuns (pentru mikilica):

Trebuie sa ai curaj! Cu frica nu rezolvi nimic in viata! Crede-ma.Ia-o pe rand bine? Intr-o zi ceva.In alta altceva.Multumesc! Mi-ai dat o letie valoroasa pentru ca si eu sunt in aceeasi situatie(imi place de cineva si nu am curajul sa ii spun). Incearca macar sa te comporti frumos cu ea. Daca trebuie sa intrati uneva las-o pe ea prina si etc.

| TheBaby a răspuns:

Lasă-i un mesaj pe telefon sau pe messenger sau îi spui prin cineva sau îi laşi bilete de dragoste anonim sau admiratorul tău secret.

♥♥