| DarkShaodw1 a întrebat:

M-am plictisit si as vrea sa aflu niste site-uri dragute. De ORICE fel: "lumi"virtuale, site-uri de beauty, forumuri...chestii de-astea. Cele care va plac >vouabig grin< Poate imi plac si miewinking
Cele mai multe si cele mai tari primesc funda, celelalte voturi.
Ms anticipat>big grin

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Chocolate_2864 a răspuns:

Heii`!
Păi eu când mă plictisesc mă joc pe LadyPopular.ro, StarDoll.com sau IMVU.com.Sunt nişte jocuri foarte drăguţe.
Dacă nu am chef să mă joc, intru pe www.myidol.ro să aflu ultimele ştiri despre vedete :D
Dacă îţi plac pozele de gen tumblr te poţi uita pe weheartit.com.Acesta e site-ul meu favorit :X nu mă plictisesc niciodată pe el.

Sper că te-am ajutat`! :X

| Marius_6821 a răspuns:

Poi eu stiu doar imvu http://www.imvu.com si cred ca este cel mai smecher;)